Blog

Vetmedica 2018

7 i 8 kwietnia nasze koleżanki Ewa i Monika odwiedziły piękne miasto Łódź. Obywały się tam targi weterynaryjne VetMedica, gdzie z dumą prezentowały naszą nową wirówkę M-DIAGNOSTIC.

Targi Vetmedica to lider w branży medycyny weterynaryjnej.
To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii, sprzętu, leków, jak również lekarzy weterynarii, kadry naukowej, studentów, wydawnictw branżowych oraz wszystkich związanych i zainteresowanych dziedziną weterynarii. W tak dobrym towarzystwie nie mogło nas zabraknąć, Łódzkie spotkania weterynaryjne, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wystawcy od lat cieszą się ogromnym uznaniem.

Na targach każdy z wystawców prezentował najnowsza ofertę produktową, technologiczną i usługową. Wśród nowości była nasza wirówka M-DIAGNOSTIC, którą prezentowaliśmy i zgłosiliśmy do udziału w prestiżowym konkursie o Złoty Medal Targów VETMEDICA 2018.

    

Wirówka M-DIAGNOSTIC polska, solidna i trwała, wysokiej jakości NOWOŚĆ jako odpowiedź na potrzeby Wymagającego Klienta. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia umożliwia wykonywanie rutynowych badań weterynaryjnych: pełna morfologia, biochemia, koagulogia, mocze, hematokryt, parazytologia, badania DNA, hematologia, badania kliniczne, diagnostyka nowotworów(CYTO), badanie nasienia.

Ma zastosowanie przy stosowaniu różnych terapii w medycynie regeneracyjnej i ortopedii przygotowując odpowiednio próbki. Już przy zastosowaniu TYLKO 1-2 wirników jest możliwość wirowania różnych systemów do PRP i komórek macierzystych: IRAP-Orthokine, Artherx ACP i ABPS, XERTHRA i inne a także wykonanie rutynowych badań małych i dużych zwierząt.

 

Kapituła Konkursu w składzie: Prof. dr hab. Antoni Schollenberger, Prof. Wojciech Niżański, prof. UR, oraz dr hab. Kazimierz Tarasiuk przyznała statuetkę Złoty Medal za prezentację zgłoszonej NASZEJ wirówki M-DIAGNOSTIC.

 

 


Jak widać radości było wiele....


  

 

Dziękujemy szanownej Kapitule za Złoty Medal, jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że nasz trud został doceniony.

Bardzo dziękujemy organizatorom targów firmie INTERSERVIS za możliwość klejnego uczestniczenia w Targach Vetmedica.
Mamy również nadzieję na dalszą miłą współpracę w kolejnych latach. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko i zapraszamy na kolejne imprezy.

Bardzo dziękujemy również naszym koleżankom Ewie i Monice, które dzielnie reprazentowały naszą firmę MPW oraz jej nowy produkt. 
Ukłon w Waszą stronę za Złoty Medal!!!